Plastik Tavan

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Dekorer Plastik Tavan. Pvc Lambri, yapınız için çok pratik, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen tavan kaplama ve kapama malzemesidir. Değişik renk ve modelleri ile zevkinize en uygun Lambri'yi seçebilirsiniz.İster malzeme teminini sizin için biz yapalım isterseniz malzemenizi kendiniz temin edin biz uygulamasını yapalım. Plastik tavan modelleri Her türlü inşaat iç mekan tavan uygulamalarında kullanılır. Kolayca tamiri yapılabilmesi ve ekonomik olması itibariyle asma tavanda en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar oluşturur ve tesisatlara kolayca müdahale edilir. Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi azdır. Bina hareketleri ile uyumludur. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için idealdir.

Ses ve ısı yalıtımı gibi performans şartları kolayca sağlanır. Bu sistemle inşaatlarda yapılan kademeli tavanlarla, hacimlere estetik ve akustik özellikler verilmektedir. Nemli ve ıslak ortamlarda rutubetten etkilenmez yapısıyla bakteri üremesini önler. Hijyenlik isteyen tüm mekânlar için pilta ideal asma tavan çözümüdür. Kolay kolay yanmaz,sıcak ve soğuktan etkilenmez. İç mekanın en güzel en şık dekoratif tavanı olan plastik tavanı sizlere sunuyoruz. Bildiğimiz plastigi şekillendirerek aynı zamanda üst zemiminine led döşeyerek sizlere en iyi görüntüsü veriyoruz. İç mekanda yapılması gereken gine karo tavan gibi çıtaların arasına 60x60 veya 30x30 ebatlarında olan plastik tavanları kolay ve rahat bir şekilde montaj edebiliyoruz. Görünüşüne ve işlevine göre fiyatıda uygun lan bu malzeme dünya strandart larındadır. Şimdi bu örnekleri sizlere sunuyoruz

plastik-tavan21.jpgplastik-tavan7.jpgplastik-tavan5.jpgplastik-tavan16.jpgplastik-tavan19.jpgplastik-tavan8.jpgplastik-tavan20.jpgplastik-tavan18.jpgplastik-tavan2.jpgplastik-tavan22.jpgplastik-tavan6.JPGplastik-tavan10.jpgplastik-tavan9.jpgplastik-tavan23.jpgplastik-tavan3.jpgplastik-tavan.jpgplastik-tavan15.jpgplastik-tavan17.jpgplastik-tavan13.jpgplastik-tavan24.jpgplastik-tavan11.jpgplastik-tavan4.JPGplastik-tavan12.jpgplastik-tavan14.jpg

1-Her türlü inşaat iç mekan tavan uygulamalarında kullanılır.

2-Kolayca tamiri yapılabilmesi ve ekonomik olması itibariyle asma tavanda en çok tercih edilen sistemlerden biridir.

3-Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar yaratır.

4-Tesisatlara kolayca müdahale edilir.

5-Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi azdır. Bina hareketleri ile uyumludur. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için idealdir.

6-Ses ve ısı yalıtımı gibi performans şartları kolayca sağlanır. Bu sistemle  inşaatlarda yapılan kademeli tavanlarla, hacimlere estetik ve akustik özellikler verilmektedir.

7-Nemli ve ıslak ortamlarda rutubetten etkilenmez yapısıyla bakteri üremesini önler.

8-Hijyenlik isteyen tüm mekânlar için pilta ideal asma tavan çözümüdür.

 

9-Kolay yanmaz(b1 sınıfı),sıcak ve soğuktan etkilenmez.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559225
61 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top