Poliüretan Ses Yalıtımı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Poliüretan Köpük Ses Yalıtımı; Poliüretan Sprey, eski ve yeni yapılarda ısı ve ses yalıtımı sağlanması amacı ile uygulanır. İzocam Kalibel, yüksek birim ağırlıkta sert taşyünü levhadan arada alüminyum folyo bulunan, kalınlığında alçı plakanın birleşmesinden meydana gelen Sprey bir üründür. İstediginiz seslerden kurtulmanın en kolay ve ucuz yolu olan poliüretan sprey hakkında bize ulaşın. Sprey Poliüretan Köpük; uygulama yüzeyine yüksek basınçlı sprey köpük makinası vasıtasıyla püskürtülen sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerinin tamamen yok edildiği, birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30 ila 40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alan çok düşük ısı iletimi sayesinde dünyanın en iyi ısı yalıtım malzemesidir.

Sprey köpük tek malzeme ve tek uygulama ile ısı yalıtımı, buhar geciktiricileri, sızdırmazlık ürünleri yerini alabilir. Püskürtme poliüretan köpük uygulaması hızlı ve çabuk uygulanabilmesi ile zahmetsizdir. Günde 500 -1000 m² alanın ısı yalıtım kaplaması yapılmasına olanak sağlar. Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre işçilik maliyeti, nakliye ve depolanmasından, zamandan ve enerjiden tasarruf ettirir. Sprey poliüretan köpük çevre dostudur; elektrik enerjisi, doğalgaz enerjisi ve fosil yakıt tüketimini azaltarak enerji tasarrufuna yardımcı olur.

poliuretan-ses-yalitimi4.jpgpoliuretan-ses-yalitimi6.jpgpoliuretan-ses-yalitimi5.jpgpoliuretan-ses-yalitimi12.pngpoliuretan-ses-yalitimi14.jpgpoliuretan-ses-yalitimi8.JPGpoliuretan-ses-yalitimi7.jpgpoliuretan-ses-yalitimi13.jpgpoliuretan-ses-yalitimi.jpgpoliuretan-ses-yalitimi12.jpgpoliuretan-ses-yalitimi3.jpgpoliuretan-ses-yalitimi9.jpgpoliuretan-ses-yalitimi10.gifpoliuretan-ses-yalitimi2.jpgpoliuretan-ses-yalitimi11.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559231
67 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top