Raf Modelleri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Duvar dekorasyonlarına şıklık kazandıracak oldukça şık ve estetik modelleri ile hayranlık uyandıran Dekoratif Raflar ,çiçekleriniz ,kitaplarınız,biblolar ve zarif aksesuarlarınız için oldukça şık sergileme alanları olacaktır. Duvarınızın büyüklüğüne göre seçim yaparak son derece estetik ve hoş bir dekor oluşturarak tüm dikkatleri duvarınızdaki bu harika süslere çekebilirsiniz.Salon ,oturma odası veya evinizin her hangi bir alanında şıklık yaratmak istediğinizde kullanabileceğiniz bu harika raflar oldukça kolay ve duvarlarınıza hiç bir zarar vermeden monte edebileceğiniz ürünlerdir.Çıkarmak istediğinizde kolaylıkla çıkarıp başka bir duvarda kullanabilirsiniz.

Raflar özellikle küçük evlerde eşyaları koyabilmek için kurtarıcı görevi gören önemli mobilyalardır. Eskiden tek tip olan raflar şimdi değişik renk ve şekillerde dizayn edilerek hem birçok ürünü üzerine koymanızı sağlamakta, hem de başlı başına bir ev dekorasyon ürünü olarak hizmet etmektedir. Eskiden bekar evleri ve öğrenci evlerinde bulunan raflar, değişik model ve renklerin ortaya çıkmasıyla birlikte hemen her evde bulunan oldukça işlevsel ve ucuz ürünlerdir. Uygun fiyata aldığınız bir rafı duvarınıza çakarak, kitaptan süs eşyalarına kadar birçok ev eşyasını bu raflara yerleştirebilirsiniz. Bu açıdan değerlendirildiğinde bir evin en büyük ihtiyaçları arasında bulunan raflar, özellikle dolap koyamayacağınız küçük odalar için ideal çözümlerdir.Son yılların en pratik dekor ürünüdür raflar. Gerçekten çok kolay bir şekilde duvara monte edilir ve dekorasyona katkısı en az halı veya mobilya kadar fazladır.

raf-modelleri.jpgraf-modelleri12.jpgraf-modelleri4.jpgraf-modelleri3.jpgraf-modelleri5.jpgraf-modelleri6.jpegraf-modelleri10.jpgraf-modelleri7.jpgraf-modelleri2.jpgraf-modelleri11.jpgraf-modelleri9.jpgraf-modelleri8.jpg

Evlerin her kısmında kullanılan bu rafların renk seçenekleri de çok fazla ve bu sayede dekorasyona capcanlı bir esinti geliyor. Biz bu yazımızda siz anneler için çocuklarınızın odasına nasıl ve hangi modelde bir raf seçimi yapabilirsiniz bu konuda fikirler paylaşacağız.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557545
69 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top