Roto Çatı Penceresi

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Çatı katlarını keyifli ve kullanışlı yaşam alanları haline getiren, hem şık hem de fonksiyonel çözümler sunan ROTO çatı pencereleri açılım (pivot, üstten pivot ve çift açılım), cam özellikleri, kol ve conta sayılarında farklılıklar gösteren üç farklı seriyle pazarında yer alıyor. Her serinin ahşap ve Türkiye’de ilk ve tek olan PVC modeli bulunuyor. Akıllıca bir teknik sayesinde ışıkla, pencereye kolay erişimle ve geniş bir manzarayla maksimum oturma konforuna ulaşın. Kolay kullanım dahil. Çatı penceresi prensibiyle her şey gerçekleştirilmiştir.

İç mekana bakan rahatsız edici pencere kanatları kaldırılmış yerine rahat, tek elle kullanılabilir açıp kapama sistemi getirilmiştir. Açma, havalandırma ve temizlik konumu sadece bir pencere koluyla. Bunlara ek olarak pencerenin dışında elektrikli panjur.

roto-cati-penceresi8.jpgroto-cati-penceresi3.jpgroto-cati-penceresi9.jpgroto-cati-penceresi7.jpgroto-cati-penceresi6.jpgroto-cati-penceresi10.jpgroto-cati-penceresi2.jpgroto-cati-penceresi4.jpgroto-cati-penceresi5.jpgroto-cati-penceresi.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557050
97 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top