Salon Aydınlatma

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ev dekorasyonunda en önemli unsurlar arasında ilk sırada aydınlatma düzeni gelir. dekorasyonda aydınlatma kullanım alanına göre tavan mesafesi ve ışık yoğunluğunun azlığına ve çokluğuna göre değişir. aydınlatma dekorasyonunda ışık sistemini doğru kullanmak dekorasyonun tam verimliliği konusunda önem taşır. Sizler için seçtiğimiz örnek aydınlatma düzeni örnekleri. Aydınlatma salonların dekorasyonunda farklılık gösterebilir. Dolayısıyla salonların dekorasyonuna uygun aydınlatma Sistemleri kullanmak gerekmektedir.

Evde bulunduğumuz sürece vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz oturma odaları veya salonlar, aydınlatmada en önemli yere sahip yerlerdir. Çok fazla ışık kaynağı gözü yorarken az ışık kaynağı da size aşırı rehavet verebilir. Bu yüzden dengeyi iyi ayarlamak gerekir. Oturma odaları ile diğer odalar arasında fazla ışık farkı olmamaya özen göstermek gerekir. İyi bir aydınlatma salon için önemlidir. Salonda hangi aydınlatma biçimlerini kullanacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, buradaki öneriler size yardımcı olabilir.

salon-aydinlatma3.jpgsalon-aydinlatma6.jpgsalon-aydinlatma5.jpgsalon-aydinlatma10.jpgsalon-aydinlatma13.jpgsalon-aydinlatma7.jpgsalon-aydinlatma2.jpgsalon-aydinlatma11.jpgsalon-aydinlatma8.jpgsalon-aydinlatma4.jpgsalon-aydinlatma12.jpgsalon-aydinlatma9.jpgsalon-aydinlatma.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
2
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
93087

Kimler Online

96 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top