Salon Dekorasyonları

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dikkat çekici ve rahat bir salon tasarlamak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır. İlk olarak; güzel bir salon dekorasyonu için altın kural doğru eşya seçimi ve bu eşyaların düzgün yerleştirilmesidir. Eğer salon mobilyalarını mevcut alanınıza göre seçmez ve iyi bir şekilde yerleştiremezseniz, salonlarınız size dağınık gelir ve ruhunuz sıkılır. Ayrıca mobilyaları yada diğer eşyaları sadece boyut açısından değil, ev içerisinde renk uyumu konusunda bulunacakları konuma göre de değerlendirmek gerekir. Bu açıdan eviniz için doğru renk ve boyutlarda mobilyalar tercih ederek ve bunları düzgün bir şekilde yerleştirerek küçük salonları bile dikkat çekici ve ferah bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kadınlar kendinizi en rahat bulduğunuz evinizde en rahat salon oluşturma ne dersiniz. Bunun için yapmanız gereken en önemli nokta şık ve rahat salon dekorasyon modelleridir. Misafirperver bir ülkenin misafirperver bireyleri olarak misafir ağırlamayı severiz. İlk bakılan ve saatlerce zaman geçirdiğimiz salon adeta kuş cenneti gibi bir güzellikte olmalıdır.

Özellikle sadeliği seven bayanlar salon dekorasyon modellerinde tercihte ilk sırayı beyaz ve ya turkuaz rengindeki modelleri bu senenin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Seçilen perdelerle şık bir kombin yakalayan siz bayanlar salonunuzu dilediğiniz gibi kullanmak istersiniz. Salon dekorasyon modelleri özellikle köşe takımı modelleriyle sadece bir yemek masası ve tüllerle eşsiz bir uyum içerisine girer. Ev dekorasyonlarında son yıllarda büyük değişim rüzgarlarının estiğine şahit olmaktayız. Özellikle şehir hayatının yaşandığı bölgelerde çok daha hızlı bir değişim ve modernleşme göze çarpmaktadır. Klasik çizginin ötesine geçerek çağa ayak uydurmak isteyenler ilk olarak salon dekorasyonundan işe koyulmaktadır. Modern salon dekorasyonu rüzgarının hızla esmesi ile birlikte artık birçok kişi kendisini bu akıma kaptırdı. Siz de evinizi yeniden dekore etmek istiyorsanız ya da yeni bir ev kuracaksanız en güzel modern salon dekorasyonları ile ilgili vereceğimiz bilgileri dikkatlice okumalısınız. Sıradan salonlardan sıkıldıysanız, salonunuz komşunuzun salonundan farklı olmasını istiyorsanız, salonunuzda farklı dekorasyon fikirlerine yer vermeyi düşünüyorsanız bu foto galerimiz tam size göre. Türkiye’deki sıradan ve klasik salon dekorasyonlarından çok farlı olan salonları sizlerle paylaşıyoruz. Mobilyacılarda hep aynı salon mobilyalarını görmek veya çevremizde birbirine benzer salon dekorasyonlarını görmek bizi bu konuda biraz köreltiyor diyebilir. Bu foto galerimizde ufkunuzu açacak ve size yepyeni salon dekorasyon fikirleri verecek örnekler bulabilirsiniz. Küçük alanlardan hep şikayet ederiz, değil mi? Şimdi, şikayetleri bir kenara bırakalım ve küçük alanların ortaya çıkarttığı dezavantajları avantaja nasıl çevireceğimize bakalım. İlk olarak küçük salon dekorasyonu bel kemiğimizi oluştursun. Çünkü salon dekorasyonu yeteri kadar önemi hak eden, bir odadır. Ortak kullanım alanı olması nedeniyle öne çıkan salonlar, aile bireyleriyle, misafirlerle zaman geçirdiğimiz odaların başında gelir. Herkese açık olan salonunuz eğer küçükse, ondan yeteri kadar verimi alabilmek için gerekli çalışmalara başlamalısınız. Evinizin hаyаt alanını gеnе dеkorе erişmek istiуor vе mimarlara binlerce teklіk kazanç hаrcаmаk istemiуor iseniz kеndiniz hazırlayabіleceğіnіz bіrbіrіnden iyi salon dekorasyon örnekleri ѕunmak istiyоruz. Uуumlu renkler, uygun mobilуalar okunuşu dikkat çеkici аksesuаrlаr ile hаzırlаyаcаğınız salоnunuzda oturup aileniz ile neşeli dönem geçirebilirѕiniz.

salon-dekorasyonlari18.jpgsalon-dekorasyonlari3.jpgsalon-dekorasyonlari20.jpgsalon-dekorasyonlari29.jpgsalon-dekorasyonlari22.jpgsalon-dekorasyonlari25.jpgsalon-dekorasyonlari28.jpgsalon-dekorasyonlari15.jpgsalon-dekorasyonlari6.jpgsalon-dekorasyonlari8.jpgsalon-dekorasyonlari17.jpgsalon-dekorasyonlari5.jpgsalon-dekorasyonlari12.jpgsalon-dekorasyonlari4.jpgsalon-dekorasyonlari.jpgsalon-dekorasyonlari9.jpgsalon-dekorasyonlari13.jpgsalon-dekorasyonlari19.jpgsalon-dekorasyonlari16.jpgsalon-dekorasyonlari10.jpgsalon-dekorasyonlari24.jpgsalon-dekorasyonlari14.jpgsalon-dekorasyonlari26.jpgsalon-dekorasyonlari21.jpgsalon-dekorasyonlari2.jpgsalon-dekorasyonlari27.jpgsalon-dekorasyonlari11.jpgsalon-dekorasyonlari7.jpgsalon-dekorasyonlari23.jpg

Daha güzеl, dikkat çеkici okunuşu canlı müşterek salona malіk bulunmak istiyor iseniz іlk örneğimiz gеrçеk size göre. parlayan renkleri ile ilgi çeken dеkorasyonda beyaz rеnkli duvаrlаr ile birliktе gri mоbilyаlаrın tеrcih edilmesi modern bir salon mobilyaları sеçimi ortaya çıkartıyor. Yaşam alanınıza renk karıştırmak amacıyla dеmirî renkli mobilyaların üzerinde alan ѕaha renkli kırlent detayları еnikonu ayrıntıları ile nаzаr аlır iken rеnklі duvаr süslerі ve halı iѕе yaşayan sаdeсe dükkân ауrılmış olmаsı gerekenler arasında mekân alıyоr. 2016 yılında en güzel salon dekorasyonlarına sahip olmak için etkili salon dekorasyonları fikirlerinden yararlanmanız gerekir. Salonda kullanacağınız aksesuarlar ve özellikle de perde seçimleriniz salonun havasını değiştirecek bir tarz da olmalıdır. Ayrıca 2016 yılında salonlarınız için çok güzel kitaplıklar da sergileyebilirsiniz. Oldukça etkileyici bir şekilde salon içerisinde yer alacak olan kitaplığınız, estetiğin bir göstergesi olarak misafirlerinizin de hoşuna gidecektir. Dekoratif örnekleri de kullanabileceğiniz 2016 Salon Dekorasyonları konusunda L koltuk modellerine de başvurabilirsiniz. Bunun yanında küçük sehpalar ve puf koltuklar da vazgeçilmez aksesuarlarınız arasında yerini alacaktır. 2016 yılına girerken en güzel renkleri ve modelleri bir arada salonunuzda kullanabilir ve çok güzel bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Salonlara daha geniş ve daha modern bir düzenlenme yapmak hepimiz elbette ki çok isteriz. Bu yüzden her şeyin yerinde uygun olmasını ve kalitesinden ödün vermeden hayal ettiğiniz dekoru salonlarına dizayn yapabilirsiniz. Bir salonu düzenlemek pek kolay bir iş değildir elbette ki. Uygun mobilyaları,mobilyalara uyan diğer aksesuarlar dahi çok önemli ince ayrıntılardan biridir. İster standart bir salonunuz olsun veya ufak olsun yada çok büyük bir kapasiteye sahip bir salonunuz olsun görmüş olduğunuz örnekleride incelerseniz eğer eminim ki sizlerin evinde de oldukça modern ve cağdaş bir görünümü olacaktır. Salonlarınızı baştan yenilemek için duvalarınızı ve duvarlarınıza uygun şekilde mobilyalar seçilmelidir ki klasik olarak ve hatta ağırlığı da bu yöndedir. Salonlar tüm aile bireyleriyle vakit geçirilen bir alan olmasının yanında misafir olarak gelen eş, dost ve akrabalarla birlikte vakit geçirilecek bir yaşam alanıdır. Bahsedilen mekanlar hayatımıza dair iyi ve kötü tüm anıların yaşandığı yerlerdir. Bu şekilde bizim için anlamlı olan bu mekan için güzel bir çalışma yapmak mantıklı bir seçim olacaktır. Ayrıca misafirlerimizin büyük bir özenle ve titizlikle ağırlanacağı mekanlar olan salonları dikkate değer bir şekilde hazırlamak hayatımıza güzel bir anlam katacaktır.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558155
365 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top