Salon Mobilya

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Salon Mobilya. Küçük alana sahip salonu, oturma odası için güzel ve kullanışlı tasarım ve mobilya arayanlar için güzel bir çalışma derledik.

Büyük Şehirlerde bina maliyetlerinin artmasıyla artık küçük evler tercih edilmektedir. Evler küçük olunca ihtiyacı karşılamak için daha pratik ev dekorasyonları ve ev mobilyaları kullanılmaktadır. Mobilya ve tasarım öyle bir ayarlanmalı ki hem güzel olmalı hem kullanışlı olmalı, hem pratik olmalı hemde kısıtlı bir alanda sıkışıklık yaratmadan yer alabilmeli. Yaşam alanınızda yeni bir tarz arayışı içerisindeyseniz, klasik çizgileri bir kenara bırakıp modern, göz alıcı ve zarif tasarımlar arıyorsanız aşağıdaki modern salon dekorasyon örnekleri ve modelleri sizlere ilham kaynağı olacak, salonunuz için değişik dekorasyon fikirleri verecektir.

salon-mobilya13.jpgsalon-mobilya25.jpgsalon-mobilya26.jpgsalon-mobilya23.jpegsalon-mobilya16.jpgsalon-mobilya4.jpgsalon-mobilya15.jpgsalon-mobilya20.jpgsalon-mobilya8.jpgsalon-mobilya22.jpgsalon-mobilya2.jpgsalon-mobilya6.jpgsalon-mobilya3.jpgsalon-mobilya5.jpgsalon-mobilya21.jpgsalon-mobilya18.jpgsalon-mobilya24.jpgsalon-mobilya7.jpgsalon-mobilya17.jpegsalon-mobilya14.jpgsalon-mobilya11.jpgsalon-mobilya19.jpgsalon-mobilya.jpgsalon-mobilya10.jpgsalon-mobilya9.jpgsalon-mobilya12.jpg

Hemen herkesin beğenisine uygun, pek çok farklı stilde tasarlanmış modern mobilya tasarımlarından, değişik renklerin bir arada kombine edildiği dizaynlara kadar çeşit çeşit salon tasarımını bir arada bulabileceğiniz modern salon dekorasyonlarını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 


İstatistikler

Kullanıcılar
347
Makaleler
366
Makale Görünüm Sayısı
1386087
511 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top