Salon Sehpaları

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Son yıllarda öne çıkan sehpa modelleri ise, kısa ayaklı, geniş, çekmeceli işlevsel ve modern sehpalardır. Tercih edilen bir diğer model ise, açıldığında masa gibi kullanılabilen modellerdendir. Salon için seçilen modern sehpa modelleri ise genel olarak dekorasyon tarzına zıt olmayan, tamamlayıcı bir dekoratif parça olarak kullanılmaktadır. Sehpanızı koltuklarınızın rengine zıt seçebileceğiniz gibi koltuk renk tonunun bir açığı veya koyusun da sehpa kullanarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Salonların olmaz ise olmazları arasında yer alan bu şık dekoratif ürünler yeni sezonda özellikle çok fonksiyonel olanları gerçekten de çok hoş görünmektedir.

Bu modern Fonksiyonel Orta Sehpa Modelleri arasında dilerseniz renkli olanları da mevcuttur. Yeni moda onlarca model arasından sizler için en şık olanları görsel bir galeride topladım. Dilerseniz sizlerde bu galeriden faydalanarak modelleri, çeşitleri ve renkleri inceleyebilir, sizin için en şık olanını belirleyerek, alışverişe çıkmadan önce bir fikir edinebilirsiniz. Üstelik yeni sezonda Salon Orta Sehpa Fiyatları çok cazip görünmektedir. Salon sehpaları, oldukça kullanışlı mobilyalardır. Salonların ortasında durur ve ana göre her şekilde kullanılabilmektedir. Genellikle üzerine çiçek ya da süs eşyaları konularak, güzel bir görüntü sağlanılır ve ev dekorasyonuna katkı sağlar.

salon-sehbalari6.jpgsalon-sehbalari4.jpgsalon-sehbalari14.jpgsalon-sehbalari13.jpgsalon-sehbalari9.jpgsalon-sehbalari9.pngsalon-sehbalari3.jpgsalon-sehbalari.jpgsalon-sehbalari10.jpgsalon-sehbalari5.jpgsalon-sehbalari11.jpgsalon-sehbalari8.jpgsalon-sehbalari7.jpgsalon-sehbalari12.jpgsalon-sehbalari2.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
2
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
92974

Kimler Online

126 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top