Salon Tavan

Kullanıcı Oyu: 2 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Salon Tavan. Yaşam alanlarınızda çarpıcı bir etki yaratmak istiyorsanız, tavanlarınızda sıra dışı uygulamalar yapabilirsiniz. Genellikle en az düşünülen yer olan tavanlar, eşsiz tasarımlarla mekânı bambaşka bir hale getirebiliyor. Bugüne kadar unutulmuş, üzerinde sadece avizelerin olduğu tavanları bir tuval gibi kullanabilirsiniz. 

Çok geniş kullanım seçeneği vardır ve bununda kolay montajı yapılmaktadır.Metal alçı tavanlar çağdaş dekoratif  imkanı sunar ,  kullanışlı ve dayanıklıdır.Ayrıca ekonomiktir. Genelde oteller de , mutfaklar da ,restorantlar da , bankalar da, hava alanların da,alış veriş merkezlerin de kullanılır.Yanmaz ,kolay taşınabilir, kolay monte edilebilir ,darbelere dayanıklıdır lar,kolay silinebilir, nemden etkilenmezler, ve uzun ömürlüdürler.

salon-tavan12.jpgsalon-tavan14.pngsalon-tavan8.pngsalon-tavan2.pngsalon-tavan13.pngsalon-tavan3.jpgsalon-tavan10.jpgsalon-tavan11.jpgsalon-tavan6.jpgsalon-tavan5.jpgsalon-tavan.jpgsalon-tavan7.jpgsalon-tavan13.jpgsalon-tavan4.jpgsalon-tavan9.jpgsalon-tavan15.jpg

Mekanları değiştiren şeylerden biri de tavanlar. Farklı renk kullanımları, desenler, tavan kağıtları ve kartonpiyerlerle farklı tavanlar oluşturabilirsiniz. Tavan tasarımları konusunda ilk örneklerimiz renkli, boyalı tavanlar üstüne.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558418
86 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top