Silikon Cephe Kaplama

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Camın sadeliğini ve aseletini vurgulayan silikon cephe giydirme sisteminde ısı camlar cepheye özel bir şekilde yapıştırıldıkları kaset profilleriyle tutturulmaktadır. Silikon Cephe Kaplama Sistemi  üç noktadaki fitil emniyeti ile kesin bir sızdırmazlığı garanti etmektedir. Montajı kolay ve hızlı olan Silikon Cephe Kaplama Sistemi montaj sonrasında kolay bakım ve temizlik kolaylığıyla müşterilerilerimizin beğenisini kazanmaktadır. Silikon Cephe Kaplama Sisteminde dıştan baktığımızda alüminyum profil görülmeyip, cam derzlerinde 15 mm genişliğinde ve 15 mm derinliğinde fuga bulunmaktadır.

Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift fitil ile sağlandığından, panellerin arasına sızdırmazlık silikonu çekilmez. Böylece cam panellerin arasında gölge oluşması engellenir. İstendiğinde seçilen herhangi bir cam panel (dışarıdan hangisinin açılır olduğu belli olmaksızın ) gizli kanat haline getirilebilir. Cam ve alüminyum panel arasında silikon, çift camda ise iki cam arasında komponentli silikon kullanılmaktadır. Silikon çekilmesi işlemleri esnasında silikon firmasının kalite kontrol test prosedürleri çerçevesinde prosesler kontrol altında tutulmaktadır.

silikon-cephe-kaplama15.jpgsilikon-cephe-kaplama10.jpgsilikon-cephe-kaplama12.jpgsilikon-cephe-kaplama8.pngsilikon-cephe-kaplama14.jpgsilikon-cephe-kaplama11.jpgsilikon-cephe-kaplama4.jpgsilikon-cephe-kaplama5.jpgsilikon-cephe-kaplama.jpgsilikon-cephe-kaplama2.jpgsilikon-cephe-kaplama3.jpgsilikon-cephe-kaplama13.jpgsilikon-cephe-kaplama7.jpgsilikon-cephe-kaplama9.jpgsilikon-cephe-kaplama6.png


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1559256
94 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top