Siyah Salon Dekorasyon

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Siyah Salon Dekorasyon. Dördüncü rengimiz siyah. Siyah renk karanlık, kötülük, suçu düşündürür. Bunun yanı sıra sadakat,  bilgelik,  sebat, güvenilirlik, güç ile ilişkilendirildiği için birçok insanın vazgeçilmez renktir dekorasyonda. Siyah rengi doğru kullandığınız zaman olumlu etkiler alabilirsiniz.  Ev dekorasyonunda beyaz renk ile yumuşatıp kırmızı renk ile de hareketlendirerek şık mekânlar elde edebilirsiniz.Siyah salon dekorasyonunda kullandığınız beyaz sehva veya aksesuar ortamın havasını yumuşatacaktır.

Beyaz ve gri koltuk uyumu, salonunuzun havasını değiştirecektir.Gri yerine daha açık tonlar kullanılsa oda bu kadar kasvetli durmazdı . Siz ne dersiniz? Salon dekorunuzun vazgeçilmezi puflar, mekanıa her zaman  hareket kazanrır.

siyah-salon-dekorasyon6.jpgsiyah-salon-dekorasyon5.jpgsiyah-salon-dekorasyon18.jpgsiyah-salon-dekorasyon15.jpgsiyah-salon-dekorasyon4.jpgsiyah-salon-dekorasyon20.jpgsiyah-salon-dekorasyon16.jpgsiyah-salon-dekorasyon11.jpgsiyah-salon-dekorasyon12.jpgsiyah-salon-dekorasyon9.jpgsiyah-salon-dekorasyon22.jpgsiyah-salon-dekorasyon21.jpgsiyah-salon-dekorasyon14.jpgsiyah-salon-dekorasyon8.jpgsiyah-salon-dekorasyon10.jpgsiyah-salon-dekorasyon24.jpgsiyah-salon-dekorasyon.jpgsiyah-salon-dekorasyon23.jpgsiyah-salon-dekorasyon7.jpgsiyah-salon-dekorasyon19.jpgsiyah-salon-dekorasyon17.jpgsiyah-salon-dekorasyon2.jpgsiyah-salon-dekorasyon3.jpegsiyah-salon-dekorasyon13.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
2
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
84341

Kimler Online

53 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top