Stor Perde

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Stor perde, sert görünümlü ve bir mekanizma aracılığıyla açılıp kapanabilen bir perde çeşididir. Kullanımı en kolay perde olan stor, evlerde büyük kolaylık sağlar. Ham kumaştan üretilmeyen stor perdelerin üzerinde, işlemelerde kullanılan kolanın sanayi tipi olanı, “apre” vardır. Apre, sertleştirici bir özelliğe sahiptir. Bu ürünün kullanılmasının nedeni ise, kumaşın boruya sağa sola çekme yapmadan sarılmasının sağlanmasıdır.

Evinizde Stor perde yıkamakta zorlanıyormusunuz. O zaman kendinizi üzmenize gerek yok. Üstelik kendiniz yıkadığınız zaman stor perdeniz zarar veriyor ve masrafa sokuyor olabilirsiniz. Bunları yaşamak istemiyorsunuz. Daha titiz ve hijjenik temizlik için bizi arayın ve perdenizi en iyi şekilde yerinden sökelim yıkayalım getirip tekrar yerine takalım. Profesyonel ekibimiz,evinizdeki perdeleri yerinden söküp.

stor-perde13.jpgstor-perde10.jpgstor-perde14.jpgstor-perde4.jpgstor-perde9.jpgstor-perde12.jpgstor-perde6.jpgstor-perde.jpgstor-perde7.jpgstor-perde16.jpgstor-perde11.jpgstor-perde8.jpgstor-perde3.jpgstor-perde5.jpgstor-perde15.jpgstor-perde2.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
236773

Kimler Online

1880 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top