Sürgülü Kapı

Dekorer Sürgülü Kapı. Kapılar artık farklı tasarımlarla karşımıza çıkmakta. Önceleri bu kadar kullanım farklılığı olan bir ürün olmasalarda zaman geçtikçe ev haricinde kullanılan modeller optimize edilerek ev içleri için uyarlanmaktadır. Son zamanlarda da sık kullanılan sürgülü kapılar kullanım olarak büyük bür rahatlık sağlamaktadir.

  

  

Aynı zamanda tasarım olarak da gayet zarif ve şık modelleri üretilmekte ve evlerimizin ahengine katkıda bulunuyor. Sıradan kapı tasarımlarının dışına çıkarak yepyeni ve modern modelleri ile hayranlık uyandıran iç mekan kapıları ev dekorasyonuna sayısız alternatifler sunarak her tarz dekorasyona uygun sıra dışı modelleri ile her kesin beğenisini topluyor.

  

  

Banyo ve yatak odaları gibi özel bölümler için camsız son derece şık sade modeller üretilmiştir.Mutfak salan oda ve balkon kapıları için çok daha gösterişli camlı kapılar göz kamaştırıyor.İç Mekan Kapı Modelleri arasında seçim yapmak gerçekten çok zor.Çünkü; o kadar çok çeşit ve model var ki hepside birbirinden harikalar.

  

  

İhtiyaca uygun olarak monoray menteşeli kapılar da üretilebilmektedir. Bu modelde, özel bir lastik yapıyla monoray sabitlenir ve hareketli parmaklık çift bölme sistemiyle sağlanır

  

  

1. Kapı Motorunun Kontrol Paneli, Siviç’leri, Gibi Bütün Aksamları Motorun İçinde Toplanmış Olmalı
2. Motor Koruma Sınıfı IP 45 Standartlarında Olmalıdır
3. Kapı Motoru Taşıma Kapasitesi 1500 Kg. Olmalıdır
4. Motorun Besleme Gerilimi 220 Volt Olup, Kontrol Panel Kendi İçinden Üç Faz Üreterek Motora 380 Volt Üç Faz Göndermelidir.
5. Motorda Ve Redüktör’de Olabilecek Darbeleri Önlemek İçin Start Verilince Hareketine Yavaş Başlayıp Hızlanmalı Ve Yavaşlayarak Durmalıdır.6. Motorun Hızı Tamamen Ayarlanabilir Olmalı 10 Metre Kapıyı 15 Saniye Civarında Açabilmeli +- %10 Ama Özellikle Yavaş Çalışması İstenirse İhtiyaç Halinde 10 Metre Kapıyı 100 Saniye’de Açabilmelidir. Hız Ne Olursa Olsun Tork Sabit Kalmalıdır.
7. Motor Hiç Durmadan Çalışma Özelliğine Sahip Olup Çalışma Sürekliliği % 100 Olmalı Ve Asla Isınmamalıdır.
8. Şebeke Elektriği Düşük Olan Yerlerde Motorun Kontrol Paneli 255 Volt’u Kendisi üreterek, Veya Yüksek Voltajı Düşürerek Kapının Çalışma Devamlılığını Otomatik sağlamalıdır.
9. Motor Olası Arızaya Geçtiği Zaman Kontrol Panel Üzerinde Olmuş Hataları Gösterecek.Örnek Kapıda Sıkışma Var, Voltaj Çok Düşük Vb. Arızaları Üzerinde Göstermeli ve Arıza Halinde Sigorta Kapatılıp Açılınca Motor Kendini Reset’leyip Çalışmaya Devam Edebilmeli.
10. Elektrik Kesilmelerinde Motor Manüele Alınıp Elle Kapatılıp Açıla Bilmelidir.
11. Kontrol Panele Uzaktan Kumanda, Buton, Kart Okuyucu Loop Dedektör, Anahtarlı Buton, Cep Telefonu İle Kapı Açma Gibi Tüm ACCESS Kontrol Elemanları Bağlanabilmeli
12. Kapı Arasında Araç Varken Kapanmaması İçin Karşılıklı Emniyet Fotoseli Olmalı Ve Araya Araç Girince Durup Geri Açmalıdır Veya Araç Geçince Kapamaya Devam Etmelidir.
13. Üretici Firma Fabrikasyon Hatalara Karşı En Az 2 ( İki ) Yıl Garanti Ve 10 ( On ) Yıl Yedek Parça Bulundurma Garantisi Vermelidir.
14. Motor -25 / +70 Derece Sıcaklıkta Çalışmalıdır.
15. Motor Gücü 750 Wat’tan Az Olmamalıdır.
16. Motor Çalışırken Yanıp Sönen İkaz Lambası Olmalıdır Ve İkaz Lambasının Görünür Bir Yüksekliğe Tutturulmuş Olmalıdır.
17. Anten Olmalı Ve Yüksek Bir Yere Monte Edilmelidir.
18. Sistemle Birlikte 1 Adet 2 Kanallı Kumanda Verilmelidir.
19. Firmaların ISO 9001 – 2000, CE Ve TSE İmalat Yeterlilik Belgesi, Kapasite Raporu, Bulunmalı, Ayrıca Türk Herhangi Bir
20. Arıza Durumunda Yurt Dışından Yedek Parça Bekleme Sorununu Ortadan Kaldırmak Maksatlı Yerli Üretimler Tercih Sebebidir. Firma İş Bitiminde Ürünlerle İlgili Sanayi Bakanlığından Onaylı Garanti Belgesi Ve Kullanma Kılavuzu Vermelidir. Bu Özelliğe Haiz Olmayan Firmalar Değerlendirme Dışı Tutulacaktır

  


Yazdır   Email