Taş Duvar Kaplama Modelleri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Taş Duvar Kaplama, Taş Duvar ,Taş Kaplama İstanbul ve Büyüt Metrajlarda Şehirler Arası Uygulamalarımız ve Malzeme Satışımız Mevcuttur.Sayfamızı Gezmeden Önce Bizi Aramanızı Tavsiye Ederzi Bizim Yönlendirmemiz Dahilinde Uygulamanızı Yapalım. Taş Duvar Dekorasyon Modelleri; Dizgi aşamasında sadece el işçiliği ile üretilir. Ülkemizde daha büyük boyutlu taşlarla ( traverten-andezit çarpma) , binaların su basmanı seviyesinin kaplanması ya da dış cephelerde dekoratif çizgiler için kullanılması, yıllardır uygulanan bir durum olsa da , mozaik boyutlarının dış ve iç dekorasyonda kullanılması yeni uygulamalardır.Taş Duvar Dekorayon Uygulamaları; Küçük ölçülerdeki  ( 1 cm – 2.5 cm – 5cm ) yani mozaik boyutlarında taşlar file üzerine yapıştırılarak , 30×30 cm birbirine kilitlenecek tabletler halinde üretilir.

Dekoratif Taş İçin İrtibat: Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24 

Bu karışımın üretim esnasında doğal renk pigmentleriyle hassas ve karmaşık bir yöntemle boyanması, yoğun bir işgücü gerektirir. Ancak bu zorlu çalışma, doğayla yarışmak için tek yoldur. İç mekanlara uygulanan dekoratif duvar taş kaplama modelleri evin daha farklı ve şık görünmesini sağlar. Ülkemizde en fazla televizyon arkasına uygulanan duvar taş kaplamalar hem estetik hem de dekoratif açıdan güzel görünmektedir. Modern yaşamın mimarisi olan led ışıklı taş duvar kaplamaları mekanlarda farklılık oluşturmanızı sağlayacaktır. Doğal taş duvar modellerinde birçok farklı seçenekler bulunmaktadır. Televizyon ünitelerinin arkalarına ve bahçe kenar duvarlarına yapılan duvar taşları dekorasyonları ortamın marjinal bir hava kazanmasını sağlıyor. Taş duvarlara eklenen aydınlatmalar sayesinde daha ferah ve iç açıcı ortamlar oluşturuyor. 1.sınıf tuğla ve file kullanılan doğal taş kaplamalar mermer, ıslak zemin, granit ve kayrak taşları hariç her alana uygulanabiliyor. Her bütçeye hitap eden doğal duvar taş kaplamalar odaların hareketlenmesini sağlayarak muazzam bir görünüm sergiliyor. Taş duvarlar ilk çıktığında sadece tv ünitelerinin arkasına uygulanan bir duvar kaplamasıydı. Ancak gördüğü ilgiden olsa gerek artık taş duvar modelleri neredeyse evin her köşesinde kullanılır hale geldi. Bu nedenle de 2016 taş duvar modelleri oldukça farklı seçeneklerle bu ilgiye karşılık verir şekilde tasarlandı. Hatta 3 boyutlu diye isimlendirilen ve derin bir taş görüntüsü oluşturan duvar kaplamaları bizim favorimiz. Evinizde gerçekten oldukça farklı ve estetik bir hava oluşturmak istiyorsanız bu tarz taş duvar kaplama modellerini tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Taş İçin İrtibat: Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24

tas-duvar-kaplama-modelleri7.jpgtas-duvar-kaplama-modelleri9.jpgtas-duvar-kaplama-modelleri3.jpgtas-duvar-kaplama-modelleri.jpgtas-duvar-kaplama-modelleri12.jpgtas-duvar-kaplama-modelleri6.jpgtas-duvar-kaplama-modelleri4.jpgtas-duvar-kaplama-modelleri13.pngtas-duvar-kaplama-modelleri8.jpgtas-duvar-kaplama-modelleri11.jpgtas-duvar-kaplama-modelleri5.jpgtas-duvar-kaplama-modelleri2.pngtas-duvar-kaplama-modelleri10.jpg

Doğal taşlar, en eski inşaat malzemelerindendir. Yapılan arkeolojik kazılarda serpantımt, diyabaz, gabro, granit, kireçtaşı ve bazalttın inşaat ve dekorasyon ürünlerinde kullanıldığı tespit edilmiştir. Günümüzde de yapılarımızda aynı amaç için kullanımı devam etmektedir. Doğal taş kaplama binaların iç ve dış mekanlarında, duvar kaplama, zemin döşeme, merdiven basamağı, banyo ve mutfak uygulamalarında kullanılmaktadır. Doğal taşlar, insan sağlığına zarar vermemeleri ve estetik görünümleri nedeniyle kullanıcıların vazgeçemediği ürünlerdir. Son yıllarda doğal taş sektörü nakliye imkanlarının ve endüstrinin gelişmesi sonucu doğal taş yataklarının verimli olarak işletilmesi ile gelişmiştir. 

Dekoratif Taş İçin İrtibat: Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557550
74 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top