Taş Kaplamalar

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Son yıllarda oldukça trend olan dekoratif taş kaplamalar tuğla görünümünü iç mekanlara taşımaktadır. Mekanlara oldukça hoş ve çekici bir hava katan taş kaplamalar gün geçtikçe daha çok rağbet görmekte. İstenilen tüm mekanlara taş kaplamalar uygulanabilmekte olup mekanın da tüm havasını olduğu gibi bir an da değiştirmektedir. Diğer bir adıyla doğal taş olarak adlandırılan dekoratif kaplama taşlara, isterseniz de taşlara arşivden veya kendi belirlediğiniz bir resmi uygulayabilirsiniz. Büyük ve özel bir işliği olmayan dekoratif taş kaplamalar sadece bir dakikada duvarınıza döşenmekte ve mekanınıza yepyeni bir görünüm kazandırılmaktadır. Dekoratif doğal taşlar özellikle Amerika ve Avrupa’da hem iç hem dış mekanlarda çok kullanılmaktadır. Ülkemizde de son yıllarda oldukça çok ilgi odağı haline gelmiştir.

Dekoratif Taş İçin İrtibat: Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24

Bu alanda birçok renk seçenekleriyle model seçenekleri bulunan dekoratif taş kaplamalarda herkesin zevkine hitap eden renkler ve modeller bulunmaktadır. Aynı zamanda da dekoratif taş kaplamalar hem uzun ömürlü hem de yapıların nefes almaları açısından da çok tercih edilmektedir. Bundan dolayı da dış ve iç mekanlarda gönül rahatıyla çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Oldukça modern bir tarz yaratan dekoratif taş kaplamalar oturma odaları, salonlar, yatak odalarında yatakların baş ucuna veya şömine üstü olarak çok tercih edilmekle beraber dış mekanlarda ise bahçe duvarları, havuz kenarları, bina cepheleri, balkon altları ve merdiven trabzanlarında çok tercih edilmektedir. Şayet ki mekanınıza yeni bir boyut ve farklı bir tarz kazandırmak istiyorsanız o zaman mutlaka dekoratif taş kaplamalarını tercih etmelisiniz.

Dekoratif Taş İçin İrtibat: Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24

Taş Duvar Kaplamaları kaplamaları kullanım alanları ev duvarlarına, Ofis duvarlarına, Bina girşlerinde, Dış cephe duvarlarında, Kafe duvarında, Otel lobilerinde, Lokanta, Bar duvarlarına, Teras duvarına, Daireler de, Pilazma arkası duvarında, Giriş holler ve kolidor duvarlarında, salon duvarlarında,

tas-kaplamalar14.jpgtas-kaplamalar16.jpgtas-kaplamalar17.jpgtas-kaplamalar4.jpgtas-kaplamalar20.jpgtas-kaplamalar6.jpgtas-kaplamalar8.jpgtas-kaplamalar11.jpgtas-kaplamalar5.jpgtas-kaplamalar10.jpgtas-kaplamalar15.jpgtas-kaplamalar21.jpgtas-kaplamalar19.jpgtas-kaplamalar3.jpgtas-kaplamalar13.jpgtas-kaplamalar9.jpgtas-kaplamalar12.jpgtas-kaplamalar.jpgtas-kaplamalar22.jpgtas-kaplamalar7.jpgtas-kaplamalar23.jpgtas-kaplamalar2.jpgtas-kaplamalar18.jpgtas-kaplamalar24.jpgtas-kaplamalar25.jpg


Dekoratif Taş İçin İrtibat: Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24

İÇ VE DIŞ duvarların genelinde kullanılabilir..

Yaşam alanlarınızı zengin mekanlar oluştura bilirsiniz, Ürün seçiminizi siz belirleyin biz uygulayalım..

Taş Duvar Modelleri;

Moloz Taş Duvarlar: Taş ocağından çıkartılan taşların hiçbir işlem yapılmadan kullanılmasıyla oluşturulan duvar türüdür.Harçsız moloz taş duvar (kuru duvar): Yük taşımayan bahçe ve çevre duvarları istinat duvarları fosseptik ve su kuyusu duvarları ile ağırlık duvarlarında uygulanır. Harçlı moloz taş duvar: Temel, bodrum ve normal kat duvarlarında, çevre ve istinat duvarlarında uygulanır..

Bahçe Duvar Taş Uygulamaları;

Bu sistem yapılacak olan bahçe duvarının fizibilitesinden sonra ilk olarak  zeminde stebilasyon çalışması yapılır. Daha sonra duvarın somel dökümü yapılır.Duvarın demir donatısı döşendikten sonra atölyemize dökülmüş demir donatılı dekoratif kalıp sistemlerimiz daha önce hazırlanmış olan diğer donatılara montaj edilip,beton döküm araçlarıyla  (beton mikseri ve pompa) duvarın beton döküm işi tamamlanır. Tüm bu işlemler bittikten sonra duvarın denizlikleri ile duvar babalarının şapkaları monte edilir.Daha sonra isteğe göre özel yapım plastik ve demir alaşımı ferforje sistemi,duvar duvar babaları arasına montaj edilip müşterilerimize teslim edilir..


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557691
91 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top