Tavan Gergi

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

İç ve mekanda yep yeni bir tavan modeli. gökyüzü tavan gergileri şık estetik ve şaşırtıcı bir malzeme olmanın yanı sıra sıra dışı dokusu ilede göz kamaştırıyor. Türkiyenin herine malzeme ne uygulama hizmetimiz vardır. Ev sahipleri, mimarlar, tasarımcılar, inşaatçılar, yatırımcılar ve şirketleri güzelleştirmek ve modernleştirmek için bu zarif tavan ve duvar ürünleri harika bir dekorasyon malzemesi. Gergi tavan sistemi PVC kumaşın özel profiller ile uygulanacak tavana özel ekipmanları ile ısıtılarak uygulanmasına ( gerilerek uygulanmasına ) denir. Gergin tavan kumaşlarının bir çok çeşitleri vardır. Bunların en başında tarnsparan gergi tavan kumaşlarıdır. Işık geçirgenliği ile hem aydınlatmada hem dijital baskı teknolojisi kullanılarak baskı yapılmasına olanak tanır. Lake germe tavan kumaşı parlak yüzeyi ile mükemmel bir yansıma yapar. Uygulanan mekanı daha geniş ve şık gösterir. Lake kumaşların bir çok renkleri mevcut olup, dekora göre renk seçimi yapılır. 

Gergi tavan, büyük ya da küçük, herhangi bir mekanı geliştirmek ve güzelleştirmek için kullanılabilir. Evinizi süslemek, ofis için bir üst sınıf profesyonel dekoratif tavan oluşturmak, ya da ortamda özel bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız “gergi tavan” en iyi çözümdür.  

tavan-gergi7.jpgtavan-gergi5.jpgtavan-gergi8.jpgtavan-gergi2.jpgtavan-gergi11.jpg896d60fee28160c4211034d8356095c4.jpgtavan-gergi13.jpgtavan-gergi.jpggergi-tavan-3.jpgtavan-gergi10.jpgtavan-gergi3.jpgtavan-gergi12.jpggergi-tavan-modelleri-2014.jpgfiber-optik-gergi-tavan-11.jpgtavan-gergi9.jpgtavan-gergi6.jpgtavan-gergi4.jpgDijital-baskı-gergi-tavan-3.jpg3Abg.jpg

Uv baskılı gergi tavan A sınıfı yüksek baskı kalitesli gergi tavan.baskılı gergi tavan sistemi modern ve dekoratif tavanlar elde etmenizi sağlar son sistem led uv baskı makinemizde uv baskı yapılarak gergi tavan larda yüksek baskı kalitesi elde edilir.gergi tavanlarımız kesinlikle solvent içermez piyasada solvent baskı ile yapılan gergi tavanlar kanserojen boya içerir ve ağır bir koku evinize verir.gergi tavan yaptıracağınız firmanın mutlaka makine parkurunu inceleyiniz.baskılı modellerde seçilen yüksek baskı kalitesindeki hertürlü resim baskı yapılarak tavanlarınıza ayrı bir görüntü verir istanbulın hertarafına serviz imkanımız sayesinde hızlı montaj yapılmaktadır tüm ürünlerimiz  A SINIFI yüksek baskı kalitesinde hazırlanmktadır baskılı resimlerinizi resim görselleri bölümünden seçerek karar verebilirsiniz.hızlı montaj güvenilir ekibimiz sertifikalı ustalarımız sayesinde tüm müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558158
369 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top