Tavan Lambiri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ahşap Lambiri Döşeme , Kütük Lambri, Döşeme Üretiminde Ağaç Malzemenin Kullanılması ;Genellikle ülkemizde Sarıçam, Kızılçam, Karaçam ve Ladinden üretilmektedirler. Bu ürünleri üreten tesisler çoğunlukla kereste fabrikalarının özel bir kısmını teşkil edecek bir şekilde kurulmuşlardır. Lambiri çeşitlerinin uygulamasını ve satışını yapmaktayız. Tavan lambiri, plastik lambiri, ahşap lambiri vb ... tüm lambiri çeşitlerinin uygulama ve satışını yapmaktayız.Standart kesimlerin yanı sıra siz müşterilerimize özel kesimlerde yaptığımız için genellikle fiyatları sizin taleplerinize göre veriyoruz.

Fiyat almak istediğiniz zaman dilerseniz sitemizin iletişim bölümünden, dilersenizde telefon numaralarımızdan bize ulaşarak ihtiyacınız olan lambiri ölçüsü için fiyat alabilirsiniz.Ahşap Lambri Döşeme , Kütük Lambri, Döşeme Üretiminde Ağaç Malzemenin Kullanılması ;Genellikle ülkemizde Sarıçam, Kızılçam, Karaçam ve Ladinden üretilmektedirler. Bu ürünleri üreten tesisler çoğunlukla kereste fabrikalarının özel bir kısmını teşkil edecek bir şekilde kurulmuşlardır.Bu ağaç malzemeleri dış görünüş bakımından diğer malzemelere nazaran güzel ve sıcak görünüşlüdür.Isıyı izole etmesi dolayısı ile sağlıklı döşeme tipidirler.. Bu ağaç malzemeleri dış görünüş bakımından diğer malzemelere nazaran güzel ve sıcak görünüşlüdür.Isıyı izole etmesi dolayısı ile sağlıklı döşeme tipidirler.

tavan-lambiri9.jpgtavan-lambiri8.JPGtavan-lambiri4.jpgtavan-lambiri3.jpegtavan-lambiri5.jpgtavan-lambiri7.jpgtavan-lambiri6.jpgtavan-lambiri12.JPGtavan-lambiri.jpgtavan-lambiri13.pngtavan-lambiri2.jpgtavan-lambiri11.jpgtavan-lambiri10.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558383
38 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top