Tavan Tasarımları

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Tavan Tasarımları. Ev ve ofisler İçin asma tavan Örnekleri konusunun sitemiz Anindabul.net adresinde bulunan En Yeni Asma Tavan Tasarımları başlıklı görselini incelemektesiniz. Neredeyse hemen her mekanda uygulanabilen gergi tavanların, birbirinden farklı renk ve desen seçenekleriyle pek çok mekanın güzelleşmesine katkıda bulunduğunu söyleyebiliriz. Kolay uygulanabilir olmaları da gergi tavan modellerinin cezbedici başka bir özelliği olarak öne çıkıyor.

Bahar mevsimin yaklaştığı bu günlerde her evde ufak tefek tadilatlar başlar. Kimi mobilyalarını, kimi evinde herhangi bir alanını yeniler. Artık evlerimiz de klasik standart dekorasyonun yanı sıra, sıra dışı farklı tasarımlarda istiyoruz. İşte size bir birinden farklı tavan modelleri, eğer eviniz büyükse kullana bileceğiniz çok modeller var ama eviniz küçükse sizin içinde kullanışlı modeller çıkabiliyor.

tavan-tasarimlari9.jpgtavan-tasarimlari12.jpgtavan-tasarimlari10.jpgtavan-tasarimlari17.jpgtavan-tasarimlari15.jpgtavan-tasarimlari13.jpgtavan-tasarimlari3.jpgtavan-tasarimlari7.jpgtavan-tasarimlari5.jpgtavan-tasarimlari6.jpgtavan-tasarimlari19.jpgtavan-tasarimlari14.jpgtavan-tasarimlari2.jpgtavan-tasarimlari18.jpgtavan-tasarimlari11.jpgtavan-tasarimlari4.jpgtavan-tasarimlari.pngtavan-tasarimlari8.jpgtavan-tasarimlari16.jpg


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstatistikler

Kullanıcılar
2
Makaleler
128
Makale Görünüm Sayısı
92941

Kimler Online

48 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top