Televizyon Arkası Taş Kaplama

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Televizyon Arkası Taş Kaplama ve tuğla kaplamaları ev içinde de çok tercih edilmektedir. Sizde plazma ünitenizin arkasında tuğla uygulaması yaparak hem ferah mekanlar yaratın hemde yapılarınızın değerini arttırın. Tuğla ve panel kaplamaları plazma tv ünitesi arkalarına mükemmel bir şıklık katacaktır. Uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Genel taş dekorasyon sektörü içerisindeki mevcut taş kaplama ürünleri arasında kültür taşı ve dekoratif tuğla ürünleri beton bazlı olup ocaktan çıkan doğal taş kaplama ürünlerine oranla yarı yarıya daha hafif olması, izolasyon özelliği ve uygulama kolaylığıyla öne çıkmaktadır. Taş görünümlü paneller ise sökülüp başka yerlere tekrar uygulanabilmesi, kısa sürede büyük metrajların montajlanabilmesi ve hafif olma özellikleri ile öne çıkmaktadır. 

Dekoratif Taş İçin İrtibat:
 Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24

Diğer Duvar Dekorasyon Ürünler ve Modellerini Görmek İçin Tıklayın..

Sanat ve tasarımın birbirinden beslenerek yepyeni ilhamlara kaynaklık ettiği, var olan estetiğin ötesinde bir karakteri, mesajı ve hikayesinin olduğu dekoratif taş ve duvar kaplamaları üzerindeki doğal taş tozunun modern ve teknolojik bir anlayışla birleştirildiği, uygulamasında ise; rahatlığın, kolaylığın bir arada sunulduğu bir ürün. Tv arkası Patlatma Taş Mozaikleri Kaplama Uygulamaları; Plazma arkası doğal taş kaplamaları ev içinde de çok tercih edilmektedir. Sizde plazma ünitenizin arkasında doğal taş uygulaması yaparak hem ferah mekanlar yaratın hemde yapılarınızın değerini arttırın. Doğal taş kaplamaları plazma tv ünitesi arkalarına mükemmel bir şıklık katacaktır. Uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Taş görünümlü paneller ise sökülüp başka yerlere tekrar uygulanabilmesi, kısa sürede büyük metrajların montajlanabilmesi ve hafif olma özellikleri ile öne çıkmaktadır. 

Dekoratif Taş İçin İrtibat:
 Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24

televizyon-arkasi-tas-kaplama7.pngtelevizyon-arkasi-tas-kaplama2.jpgtelevizyon-arkasi-tas-kaplama8.jpgtelevizyon-arkasi-tas-kaplama10.jpgtelevizyon-arkasi-tas-kaplama11.jpgtelevizyon-arkasi-tas-kaplama6.pngtelevizyon-arkasi-tas-kaplama3.jpgtelevizyon-arkasi-tas-kaplama.pngtelevizyon-arkasi-tas-kaplama5.jpgtelevizyon-arkasi-tas-kaplama9.jpgtelevizyon-arkasi-tas-kaplama4.jpg

Müşteri Hizmetleri: Tel: 0850 304 64 50 – Whatsapp: 0545 801 20 13


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558161
373 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top