Tv Arkası Dekorasyonu

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Plazma arkası doğal taş kaplamaları ev içinde de çok tercih edilmektedir. Sizde plazma ünitenizin arkasında doğal taş uygulaması yaparak hem ferah mekanlar oluşturun hemde yapılarınızın değerini arttırın. Doğal taş kaplamaları plazma tv ünitesi arkalarına mükemmel bir şıklık katacaktır. Uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Taş duvar kaplama tasarımı son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ev dekorasyonu haline geldi.  

Dekoratif Taş İçin İrtibat: Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24

Şimdiye kadar evinizin tüm köşesinde dekorasyona önem verdiniz. Akvaryum olsun, gerdirme tavan olsun bu gibi detaylara oldukça dikkatli davranarak onları en şık biçimde dekor etmeye özen gösterdiniz. Şimdi ise hemen hemen her eve hızlı bir şekilde aktarılan bir dekor ile karşınıza çıkıyoruz. Tv arkası dekorasyon adı altında özellikle plazma televizyonların arka planına yapılan şık dekorlar önümüzdeki yıllarda da çok hızlı bir şekilde zirveye oturacak havasını şimdiden sezdirdi.

tv-arkasi-dekorasyonu8.jpgtv-arkasi-dekorasyonu15.jpgtv-arkasi-dekorasyonu9.jpgtv-arkasi-dekorasyonu.jpgtv-arkasi-dekorasyonu2.pngtv-arkasi-dekorasyonu7.jpgtv-arkasi-dekorasyonu5.jpgtv-arkasi-dekorasyonu16.jpgtv-arkasi-dekorasyonu14.jpgtv-arkasi-dekorasyonu3.jpgtv-arkasi-dekorasyonu12.pngtv-arkasi-dekorasyonu6.jpgtv-arkasi-dekorasyonu4.jpgtv-arkasi-dekorasyonu10.pngtv-arkasi-dekorasyonu13.jpgtv-arkasi-dekorasyonu11.jpg


Dekoratif Taş İçin İrtibat: Tel: 0216 606 14 58 – Whatsapp: 0505 030 63 24

Tv arkası dekorasyon modelleri özellikle doğal taşlar ile yapılmaktadır ve genel olarak onlar tercih edilmektedir. Onun yanı sıra iç mimaride tercih edilen bir diğer model ise şık sokak havalarını evinize taşımak. Kendinizi temiz bir ormanın içerisinde hissetmek veya bir deniz akvaryumundaymış gibi algılamanız adına televizyonlarınızın arkasına şık dekoratifler şeklinde dizilmiş olan şık tasarımlar evinizi daha da modern hale getirecek. Duvara monte edilmiş olan plazma televizyonunuzu geceleri izlerken arkadaki dekorasyon sayesinde 3 boyutlu hissiyatını sizlere yaşatacak.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557551
75 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top