Vitrin Led Aydınlatma

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yüksek enerji tüketimi sayesinde ısınmayla ışık üreten normal lambalar, aşırı sıcaklıktan dolayı armatürü ve sıvayı sarartırken aynı sebep lambaların kullanım ömürlerini de oldukça kısaltmaktadır. Yapılan testlerde normal vitrin aydınlatma ünitelerinin ömrü 5000-10.000 saat olarak ölçülmüştür. Led, vitrin aydınlatmalarında renk yansıtma endeksi en yüksek aydınlatmayı sağlar. Böylelikle ürünleriniz en doğal ışıma ortamında gerçek renkleriyle sergilenebilmektedir. 50w halojen lambanın üreteceği ışıma 5w’lık led lambayla, 80w metal halide lambanın üreteceği ışıma ise 14w’lık led lambayla sağlanmaktadır. Bu rakamsal farklılık  led vitrin lambası kullanıcısına düşük enerji tüketimiyle düşük ısıda çalışan, yaklaşık 50.000 saatlik kullanım ömrü olan ve en önemlisi sorunsuz bir aydınlatma sistemi sunmaktadır.

Vitrinlerin görsel algı ve estetik açıdan müşteride istenilen duyguyu yaratabilmesi son derece önemli bir unsurdur. Aydınlatma bu amaç doğrultusunda öncelik verilmesi gereken konular arasında yer alır. Günümüzde kullanılan vitrin aydınlatmalarında yaygın olarak gün ışığından uzak soğuk beyaz ve sarı renkte 25w/50w/65w halojen lambalar veya 80w-130w metal halideli gömme armatürler kullanılmaktadır. Yapay bir ışıma gerçekleştiren bu tip lambalar nesnelerin doğal renklerini bozmakta ve ürünlerde göze rahatsız gelen parlamalara neden olmaktadır.

vitrin-led-aydinlatma8.jpgvitrin-led-aydinlatma7.jpgvitrin-led-aydinlatma17.jpgvitrin-led-aydinlatma10.jpgvitrin-led-aydinlatma2.jpgvitrin-led-aydinlatma13.jpgvitrin-led-aydinlatma9.jpgvitrin-led-aydinlatma14.jpgvitrin-led-aydinlatma18.jpgvitrin-led-aydinlatma16.jpgvitrin-led-aydinlatma6.jpgvitrin-led-aydinlatma15.jpgvitrin-led-aydinlatma5.jpgvitrin-led-aydinlatma11.jpgvitrin-led-aydinlatma12.JPGvitrin-led-aydinlatma.jpgvitrin-led-aydinlatma4.jpgvitrin-led-aydinlatma3.jpg


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1558141
351 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top