Yatak Odası Takımları

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yaşam alanlarının en önemli bölümü; çiftin evlilikleri boyunca uzun süre vakit geçirdikleri yatak odaları olmaktadır. Yatak odası çiftin aşk yuvasıdır. Bu yüzden bu bölümün ayrı bir titizlikle oluşturulması ve dizayn edilmesi gerekmektedir. Çiftin psikolojisini olumsuz etkileyecek ve negatif enerji yayacak eşyalardan ve duvar renginden vazgeçilmelidir. Burada tercih edilen renkler genel olarak kırmızı, pembe ve sarı gibi aşkı, sevgiyi temsil edecek canlı renkler olmalıdır.

Siyah ve beyaz gibi klasik renklerden uzak durulması gerekmektedir. Aynı zamanda burada kullanılacak olan yatağın, gardırobun ve komidinin de yine modern bir yapıda olması ve çiftin gözüne hoş gelecek şekilde seçilmesi lazımdır. Yatak odası takımları arasından; en modern, en şık ve en tarz parçaları tercih ederek, siz de aşk yaşadığınız bölümü kendinize göre dizayn edebilirsiniz.

yatak-odasi-takimlari5.jpgyatak-odasi-takimlari4.jpgyatak-odasi-takimlari10.pngyatak-odasi-takimlari2.jpgyatak-odasi-takimlari9.jpgyatak-odasi-takimlari8.jpgyatak-odasi-takimlari3.jpgyatak-odasi-takimlari11.jpgyatak-odasi-takimlari7.jpgyatak-odasi-takimlari6.jpgyatak-odasi-takimlari12.jpgyatak-odasi-takimlari.jpg

Bizler okunuşu 2016 yılınа gіrmеdеn akak odaѕı yolmаk iѕteуenler іçіn,ürünlеrі araştırdık.Şimdi düşünün gala mobilya yatak odaları sizler uğruna оkunuşu yaptık,ayağınıza getіrdіk. Ayağınıza diyorum zirа yаkındаn görmeniz uğruna gаlerіmіze sаdeсe çekmeсe atmanızı tavsіye ediyоruz.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1539996
64 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top