Yatak Odası Tavan

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dekorer Yatak odasına özel alçıdan yapılma asma tavan modelleri örnekleri ve fikirleri Evet bende sizin gibi düşünenlerdenim. Yatak odamda yattığıda gözümü rahatsız etmeyecek bir ışık yansımasını istiyorum. Yattığım yerden tavana baktığımda en çok zaman geçirdiğim bu yatış alanının her yerden ama her şeyden değişik ve bana özel olmasını istiyorum. Bu tür bir durumu hep hayal ettiğimden dolayı Türkiye’de bulunan modellerin hemen hemen hepsini dekor sitesi çalışanı olarak araştırarak gördüğümü söylemeyilim. Asma tavanların ev dekorasyonunda kullanım alanı gittikçe genişliyor. Önceleri salona farklı bir hava kazandırmak için tercih ettiğimiz bu uygulamaları, artık mutfak, banyo dahil evin her alanında kullanmak mümkün hale geldi. Asma tavan uygulamalarının en çok tercih edildiği alanlardan biri de yatak odaları oluyor.Modern ya da klasik modelleri ile yatak odanızın havasını bir anda değiştirebilecek etkiye sahip olan yatak odası asma tavan modelleri, mekana hem şık hem de gösterişli bir tarz kazandırıyor.

İlginç aydınlatmalar ile mekanı daha farklı aydınlatmak, hoş ve şık bir görünüm oluşturmak için siz de hem çocuk odaları, hem genç odaları hem de ebeveyn yatak odalarında bu tarz uygulamaları tercih edebilirsiniz. Asma tavan modeli arıyorsanız, öncelikle yatak odanızın dekorasyonuna bir göz atın. Modern mobilyalarınız ve canlı renklerin hakim olduğu bir yatak odası dekorasyonunuz varsa, birçok farklı modern seçenek bulabilirsiniz. Yatak odalarınıza yeni bir soluk kazandırmak ve bu sayede çok daha etkileyici bir yatak odası dekorasyonu ortaya çıkartmak ister misiniz? O halde buyurun gelin bunu hep birlikte gerçekleştirelim. Yatak odalarınıza gerçek şıklığı sunabilecek çok özel asma tavan dekorasyonu örneklerini sizler için sunuyoruz. Yatak odalarınızın tavan dekorasyonunda gerçekleştireceğiniz belli başlı değişimler ile bu odaları çok daha alımlı ve etkileyici ortamlara dönüştürebilir ve bu sayede yatak odalarınız içerisinde geçirdiğiniz vakitleri çok daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Siz de bu amaçla yola çıktıysanız ve yatak odalarınızın tavan dekorasyonunu en iyi şekilde hazırlamak istiyorsanız kesinlikle sizler için seçtiğimiz tasarım alternatiflerine bir göz atmalısınız. Daha önceden büyük emekler verilerek hazırlanan bu asma tavanlar, en iyi yatak odası dekorasyonunu hazırlama anlamında elinizi kuvvetlendirebilirler. 

yatak_odasi_tavan8.jpgyatak_odasi_tavan3.jpgyatak_odasi_tavan5.jpgyatak_odasi_tavan.jpgyatak_odasi_tavan10.jpgyatak_odasi_tavan6.jpgyatak_odasi_tavan11.jpgyatak_odasi_tavan4.jpgyatak_odasi_tavan7.jpgyatak_odasi_tavan12.jpgyatak_odasi_tavan2.jpgyatak_odasi_tavan9.jpg

Yatak odanızda uygulayabilmeniz için rengarenk birbirinden şık ve güzel tasarımlardan oluşan Yatak odası için asma tavan örnekleri derledik. Renkli ve modern tasarımları seçtiğimiz bu Yatak odası asma tavan modelleri galerisinden istediğiniz asma tavanı seçmekte çok zorlanacağınıza eminiz. Uygulama konusunda kaliteli işçilik ve usta ellerle yatak odanız en güzel dekorasyon modellerine ev sahipliği yapacak.  Misafirleriniz bu asma tavan modellerine bayılacak. Şıklığı ve zerafeti bir arada yaşayacağınız muhteşem renk kombinasyonları ile katlanmış güzelliğe ulaşacaksınız. Her bütçeye uygun lüks yapılar için tasarlanan bu önerileri yatak odanızda uygulayıp uygulamak size kalmış ama bir fikir oluşturması açısından galerimizi ziyaret etmenizi öneririz. Yatak odası için asma tavan örnekleri  arayanlar için en güzel yatak odası modellerini içeren galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1557077
125 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top