Zebra Perde

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Piyasada "Zebra Perde" adı ile anılan perde modelinin gerçek adı Geniş Çizgili Perde Wide Stripe Curtain'dir. Zebra perde kullanım alanlarının geniş olmasından dolayı her ortamda tercih edilmektedir. En çok tercih edilen zebra perde modelleri; Düz Zebra Perde, Bambu Zebra Perde, Simli Zebra Perde, Desenli Zebra Perde, Dar Plise Zebra Perde, Geniş Plise Zebra Perde, Desenli Zebra Perde, Baskılı Zebra Perde'dir. Temizliği son derece basit olan zebra perde'yi ister yerinde asılı iken, isterseniz ıslak zemin üzerinde silinerek rahatlıkla temizlenebilir.

Zengin renk ve desen alternatifi olan zebra perde'nin ortalama kullanım ömrü 4-6 yıldır. ebra perde hem zarif hem de kullanışlı bir sistemdir. Çift katlı bir yapıdadır. Eğer perde aşağı veya yukarı hareket ettirilirse şeffaf kısımların üst üste gelmesiyle içeri ışık girişi sağlanır. Aksi durumda perde ışık geçirmez. Temizlenmesi kolaydır. Çok sayıda renk ve desen seçeneğine sahiptir. Yatay şeritli Zebra Perde’nin, dikey şeritlerden oluşmuş tasarımı da tercih edilebilir. Yatay Zebra Perde, yatay düzlemdeki şeritlerin aşağı-yukarı kaydırılmasıyla kullanılırken. Dikey Zebra Perde ise dikey şeritlerin sağa-sola kaydırılmasıyla kullanılmaktadır.

zebra-perde11.jpgzebra-perde15.jpgzebra-perde16.jpgzebra-perde.jpgzebra-perde17.jpgzebra-perde4.jpgzebra-perde14.jpgzebra-perde8.jpgzebra-perde9.jpgzebra-perde2.jpgzebra-perde6.jpgzebra-perde10.jpgzebra-perde13.jpgzebra-perde7.jpgzebra-perde5.jpgzebra-perde18.jpgzebra-perde12.jpgzebra-perde3.jpg

Tül ve kalın kumaşların sıralı şeritler halinde dokunur ve elde edilen kumaş çift kat stor perde mekanizması halinde çalışır.Zinciri sayesinde kalın kumaşları sıralı olacak şekilde ayarlandığında mekana güneş ışığının girmesi engellenir.Tül ve kalın kumaşın sıralı şekilde ayarlanması halinde ise içeriyi güneş ışıklarının hoş bir şekilde aydınlatması sağlanır. Sizler için bir birinden şık ve her türlü dekorasyon seçimlerine uygun olan zebra perde modellerimizi bir araya getirdik. Yeni bir perde ihtiyacınız bulunuyor ise zebra perde modellerimizi inceleyip karar vermenizi sağlayabilecek modelleri incelemek için aşağıdaki görsellerimizi ziyaret edebilirsiniz. Zebra Stor perdeler çift kat kumaş kullanıldığından, perde yukarı aşağı hareket ederken sık dokunmuş kumaşların karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliği şık bir biçimde elde eder. Burada dikkat edilmesi gereken nokta storların güneşli. Zebra Stor perdeler hem güneşlik hem dekor perde olarakta kullanılabilmektedir.


İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
367
Makale Görünüm Sayısı
1540001
70 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top