Duvar Taş Dekorasyon

Duvar Taş Dekorasyon

Taş kaplamala uygun gördüğünüz her köşeye yapıla bilir ister iç mekan ister dış mekanda kullanıla bilir örneğin tv ünitenizin bulunduğu köşeyi veya yemek takımınızın bulunduğu köşeyi taş kaplama yaparak göz alıcı bir güzellikte dekorasyonunuzu oluştura bilirsiniz.Duvar taş kaplamaları bir çok çeşitlere ayrılır kağıt taş desenli duvar kaplamaları ve engebeli gerçekci duvar taş kaplamaları en çok tercih edilen kaplamaların iki çeşitidir.
Detaylı Bilği Sipariş Ve Keşif İçin İrtibat: +90 546 778 84 17

Kaplamalar kullanacağınız alana görede kalitesini seçe bilirsiniz dış mekanda kullanılacak olan kaplamalar suya ve kötü hava şartlarına dayanıklı olması gerekmektedir bu nedenle iç mekanda kullanılan duvar kaplaması dış mekanda kullanılması tavsiye edilemez.
Kaplamalar metre kare hesabı olarak satılmaktadır evin her köşesini yaptırmak dekor bozukluluğuna neden olur boğucu olduğundan dolayı önermiyoruz örneğin oturma odanızın şömine olan köşesi, yemek takımını olan köşe, tv ünitesi olan köşe gibi tek köşeye taş kaplama kullanırsanız uyumlu bir dekorasyon oluşturmuş olursunuz.  

Sizler için seçtiğimiz duvar taş kaplama modelleri. Salonlarınızdaki duvarlarınızda daha organik ve daha modern bir görünüm oluşturmaya ne dersiniz? O zaman sizlere taş duvar dekorasyonlarını öneriyoruz.Eklendikleri ortamlara çok şık bir atmosfer kazandıran taş duvar dekorasyonları sizler için ilk tercih olabilir. Sizlere fikir vermek adına hazırlamış olduğumuz salon taş duvar dekorasyon örnekleri galerimizdeki tasarımlara göz atarak ve sizlerde evlerinizde bu örnekleri uygulayarak dekorasyonlarınızı şaha kaldırabilirsiniz.

Whatsapp


Yazdır   e-Posta