Salon Zemin Döşemeleri

Mobilyalarınızı ve aksesuarlarınızı değiştirmeden, boya badana yapmadan bir odada tepeden tırnağa değişiklik nasıl yapılır? Bilmece gibi sordum ama cevabı hemen vereyim: zemin döşemesi değiştirilerek. Kolay bir işlem olmadığının farkındayım. Yine de eski eşyalarıyla yeni bir eve taşınanların değişiklik arzusuna cevap verebilecek bir uygulama. Üstelik aşağıda bazı örneklerin, zemin döşemesini tümüyle sökülmesini gerektirmediğini göreceksiniz. Bu yenileme gücü sayesinde sihirli bir dokunuş olacağını iddia ettiğim zemin döşeme örneklerine sırayla göz atalım.

Yaşam Mimarı Ali Ağaoğlu ismi böyle harika işler çıkaran profesyonel bir ekiple sağlam olduğunu düşündüğüm evler yapan şirket ve Ali beye burdan memleketimize böyle güzel yapılar,binalar,evler kazandırdığı yurdumu güzelleştirdiği için teşekkürler.Hani bir laf var Ali Ağaoğlu dendiğinde aklıma o Deyim geliyor. İç mekanlarda son yıllarda farklı doku,renk, görüntü alternatifleriyle dikkati çeken zemin döşemeleri, çeşitlilik ve kullanım kolaylılığı sağlayan ürünlerle karşımıza çıkıyor.Doğal taş malzemeler,seramikler,ahşap veya vinil zemin döşemeleri,farklı doku ve renk seçenekleriyle sınırsız çeşitlilik sunuyor.
Zemin döşemelerinde doğal malzemeler yükselen trendler arasında.

salon-zemin-dosemeleri14.jpgsalon-zemin-dosemeleri24.jpgsalon-zemin-dosemeleri21.jpgsalon-zemin-dosemeleri7.jpgsalon-zemin-dosemeleri10.jpgsalon-zemin-dosemeleri5.jpgsalon-zemin-dosemeleri22.jpgsalon-zemin-dosemeleri23.jpgsalon-zemin-dosemeleri16.jpgsalon-zemin-dosemeleri19.jpgsalon-zemin-dosemeleri6.jpgsalon-zemin-dosemeleri17.jpgsalon-zemin-dosemeleri3.jpgsalon-zemin-dosemeleri.jpgsalon-zemin-dosemeleri4.jpgsalon-zemin-dosemeleri2.jpgsalon-zemin-dosemeleri13.jpgsalon-zemin-dosemeleri18.jpgsalon-zemin-dosemeleri11.jpgsalon-zemin-dosemeleri9.jpgsalon-zemin-dosemeleri8.jpgsalon-zemin-dosemeleri15.jpgsalon-zemin-dosemeleri12.jpgsalon-zemin-dosemeleri20.jpg


Yazdır   e-Posta