Zemin Dekorasyon

Dekorer Zemin Dekorasyon. Mobilyalarınızı ve aksesuarlarınızı değiştirmeden, boya badana yapmadan bir odada tepeden tırnağa değişiklik nasıl yapılır? Bilmece gibi sordum ama cevabı hemen vereyim: zemin döşemesi değiştirilerek. Kolay bir işlem olmadığının farkındayım. Yine de eski eşyalarıyla yeni bir eve taşınanların değişiklik arzusuna cevap verebilecek bir uygulama. Üstelik aşağıda bazı örneklerin, zemin döşemesini tümüyle sökülmesini gerektirmediğini göreceksiniz. Bu yenileme gücü sayesinde sihirli bir dokunuş olacağını iddia ettiğim zemin döşeme örneklerine sırayla göz atalım.

Lamine parkede malzemenin her türlü işlenmesi dahaöncefabrikada yapılıpkullanımahazırhale getirilerekpaketlendiğindenmontaj işlemi orta büyüklükte bir daire için bir gündetamamlanabilmektedirve ertesigünparkekullanımahazırdır.Uygulamaişlemi masif parkeden 8-9gündaha kısa sürmektedir.Orta büyüklükteki bir dairenin zeminine masif parke montaj işlemi 1günsürer. Tutkalın sertleşmesi için en az 5-6günbeklenmesi gerekir. Arkasından 3-4güngibi bir zaman alacak sistre ve cila işlemindensonraparke teslimehazırhale gelir. Yani işlemlerintamamıiçin en az 10günmontaj süresi gerekmektedir.

zemin-dekorasyon20.jpegzemin-dekorasyon37.jpegzemin-dekorasyon8.jpgzemin-dekorasyon12.jpgzemin-dekorasyon28.jpgzemin-dekorasyon7.jpgzemin-dekorasyon13.jpgzemin-dekorasyon39.jpgzemin-dekorasyon6.jpgzemin-dekorasyon27.jpgzemin-dekorasyon2.jpgzemin-dekorasyon32.jpgzemin-dekorasyon35.jpgzemin-dekorasyon3.jpgzemin-dekorasyon4.jpgzemin-dekorasyon14.jpgzemin-dekorasyon33.jpgzemin-dekorasyon30.jpgzemin-dekorasyon9.jpgzemin-dekorasyon1.jpgzemin-dekorasyon24.jpgzemin-dekorasyon15.jpgzemin-dekorasyon5.jpgzemin-dekorasyon11.jpgzemin-dekorasyon36.jpgzemin-dekorasyon34.jpgzemin-dekorasyon22.jpgzemin-dekorasyon21.JPGzemin-dekorasyon19.jpgzemin-dekorasyon38.jpgzemin-dekorasyon23.jpgzemin-dekorasyon31.JPGzemin-dekorasyon18.jpgzemin-dekorasyon16.jpgzemin-dekorasyon17.jpgzemin-dekorasyon26.jpgzemin-dekorasyon25.jpgzemin-dekorasyon10.jpgzemin-dekorasyon29.jpg

Lamine parkelerde imalat tekniği parçaların suyuna vesokarısına(birbirlerine dikgelecekşekilde) lamine edildiğinden herhangi bir çalışma söz konusu değildir.Yüzeydedehoşolmayan görüntüler oluşmaz.Masif parke havanın nemi, sıcaklığı ve ortamın durumundan maksimumetkilenir. Fazla sıcak ve kaloriferli ortamlarda parkelerin araları rahatsız edecek derecede açılır ve ortamdahoşolmayan biryüzeyoluşur.


Yazdır   e-Posta